Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Napisz
PANEL

Lot of 10 1M LC to LC Duplex PVC 10G OM3 Multimode Fiber Optic Patch cable-65748 Ograniczona SPRZEDAŻ, zapewnienie jakości

Elewacja- wyższość białego nad białym

Blog:  marcelamalina
Data dodania: 2021-12-18
wyślij wiadomość

Lot of 10 1M LC to LC Duplex PVC 10G OM3 Multimode Fiber Optic Patch cable-65748 Ograniczona SPRZEDAŻ, zapewnienie jakości

OM3 10G PVC Duplex LC to LC 1M 10 of Lot Przewody i złącza Komputery i Tablety poradymed.pl strongest160-yscktrmt 125zł Ch30W6205 Lot of 10 1M LC to LC Duplex PVC 10G OM3 Multimode Fiber Optic Patch cable-65748 Ograniczona SPRZEDAŻ, zapewnienie jakości Lot of 10 1M LC to LC Duplex PVC 10G OM3 Multimode Fiber Optic Patch cable-65748 Ograniczona SPRZEDAŻ, zapewnienie jakości Patch cable-65748 Optic Fiber Multimode OM3 10G PVC Duplex LC to LC 1M 10 of Lot cable-65748 Patch Optic Fiber Multimode OM3 10G PVC Duplex LC to LC 1M 10 of Lot Przewody i złącza Komputery i Tablety poradymed.pl strongest160-yscktrmt 125zł Ch30W6205 Lot of 10 1M LC to LC Duplex PVC 10G OM3 Multimode Fiber Optic Patch cable-65748 Ograniczona SPRZEDAŻ, zapewnienie jakości Lot of 10 1M LC to LC Duplex PVC 10G OM3 Multimode Fiber Optic Patch cable-65748 Ograniczona SPRZEDAŻ, zapewnienie jakości Patch cable-65748 Optic Fiber Multimode OM3 10G PVC Duplex LC to LC 1M 10 of Lot cable-65748 Patch Optic Fiber Multimode OM3 10G PVC Duplex LC to LC 1M

Parametry przedmiotu

Stan: Nowy: Fabrycznie nowy, nieużywany, nieotwierany i nieuszkodzony przedmiot w oryginalnym opakowaniu (gdy ... Dowiedz się więcejo stanie przedmiotu Type: Optical Network Cable
Features: Fiber Cable Cable Type: Duplex
Cable Length: 1m MPN: 8767879
Fiber Type: Multi-Mode Connector A: LC
Connector B: LC Brand: Fiberopticdistribution
UPC: 616175675013


Lot of 10 1M LC to LC Duplex PVC 10G OM3 Multimode Fiber Optic Patch cable-65748 Ograniczona SPRZEDAŻ, zapewnienie jakości
Lot of 10 1M LC to LC Duplex PVC 10G OM3 Multimode Fiber Optic Patch cable-65748 Ograniczona SPRZEDAŻ, zapewnienie jakości
Lot of 10 1M LC to LC Duplex PVC 10G OM3 Multimode Fiber Optic Patch cable-65748 Ograniczona SPRZEDAŻ, zapewnienie jakości
Lot of 10 1M LC to LC Duplex PVC 10G OM3 Multimode Fiber Optic Patch cable-65748 Ograniczona SPRZEDAŻ, zapewnienie jakości
Lot of 10 1M LC to LC Duplex PVC 10G OM3 Multimode Fiber Optic Patch cable-65748 Ograniczona SPRZEDAŻ, zapewnienie jakości
Lot of 10 1M LC to LC Duplex PVC 10G OM3 Multimode Fiber Optic Patch cable-65748 Ograniczona SPRZEDAŻ, zapewnienie jakości
Lot of 10 1M LC to LC Duplex PVC 10G OM3 Multimode Fiber Optic Patch cable-65748 Ograniczona SPRZEDAŻ, zapewnienie jakości
Lot of 10 1M LC to LC Duplex PVC 10G OM3 Multimode Fiber Optic Patch cable-65748 Ograniczona SPRZEDAŻ, zapewnienie jakości

Statystyki mojabudowa.pl
Liczba blogów: 65313
Liczba wpisów: 222758
Liczba komentarzy: 907441
Liczba zdjęć: 678927
Liczba osób online: 282
usuń reklamy
Top 100 blogów

sprawdź listę 100 najczęściej odwiedzanych blogów.

sprawdź teraz
200 zł rabatu + dostawa gratis.
mojabudowakupon rabatowy